Łosiem angielski logo

Gwarantujemy pierwszą lekcję ZAWSZE bezpłatną!

jezyk angielski opalenica
angielski korepetycje opalenica

Język niemiecki - korepetycje

Łosiem Niemiecki
jezyk niemiecki korepetycje opalenica
jezyk angielski grodzisk wlkp
niemiecki korepetycje grodzisk wielkopolski
jezyk angielski grodzisk wielkopolski

Dlaczego akurat Łosiem?

Oferujemy specjalne programy dla dzieci i młodzieży, które będą nie tylko uczyć języka niemieckiego, ale także zapewnią solidne przygotowanie do egzaminów ósmoklasisty i matury. Nasza szkoła języka niemieckiego skupia się na stworzeniu przyjaznej i dostosowanej do wieku atmosfery.

Interesuje Cię praca za granicą lub chciałbyś poszerzyć swoje możliwości zawodowe w firmie, która używa języka niemieckiego? Zapraszamy.

angielski losiem tomasz bloch
Tomasz Bloch
Założyciel
Na rynku
10 lat
Cena
od 55 zł brutto

Poznaj naszą ofertę

Przygotowaliśmy programy dopasowane do różnych grup wiekowych i poziomów zaawansowania.

Maluszki i dzieci

Uczymy dzieci już od przedszkolnego wieku wykorzystując liczne zabawy, interakcje, gry multimedialne oraz planszowe. Bawimy się wspólnie komunikując się tylko i wyłącznie w języku niemieckim.

2-6
lat
30
minut
45
minut

Młodzież szkolna

Przygotowujemy młodzież szkolną do egzaminów w ósmej klasie. Wykonujemy wspólnie zadania domowe. Ze zrozumieniem i w logiczny sposób tłumaczymy gramatykę szkolną w oparciu o praktyczne przykłady.

7-14
lat
45
minut
60
minut

Licealiści i studenci

Z nami bez problemu zdasz maturę (podstawową i rozszerzoną) oraz egzaminy na studiach. Uczymy pisać teksty jak emaile, rozprawki itp. Jak i stawiamy nacisk na mówienie, poprzez rozmowy sterowane.

15-25
lat
45
minut
60
minut

Firmy i pracownicy

Prowadzimy zajęcia językowe w korporacjach, małych i średnich firmach oraz instytucjach państwowych. Dla pracowników wykonujemy kursy podnoszące kompetencje w każdej branży, gdyż terminologia techniczna nie jest nam obca.

45
minut
lekcje
zdalne
lekcje
stacjonarne

Osoby dorosłe

Chcesz rozszerzyć swoje kwalifikacje językowe w mowie lub piśmie? Wyjechać za granicę do pracy, lub na wakacje, a Twój niemiecki nie jest na tyle dobry jak czujesz? Skorzystaj z naszych kursów stacjonarnych lub online.

wiek
dowolny
zajęcia
zdalne
zajęcia
stacjonarne

Dla podróżujących

Jesteś ciągle w podróży? Nie masz czasu przyjechać na stacjonarne lekcje? Skorzystaj z metody nauczania przez Skype. Wygodny, przyjemny i bardzo skuteczny sposób na podniesienie kompetencji językowych oraz przełamanie bariery mówienia.

Online
Skype, Meet
45
minut
60
minut

Grupy

Naszym atutem są lekcje indywidualne, natomist dla chętnych prowadzimy też lekcje w grupach, co świetnie sprzyja interakcji z innymi kursantami. Dysponujemy większą salką, a grupy dobieramy w zależności od umiejętności.

2-3
osobowe
45
minut
45
minut

Dojazd do klienta

Nasi lektorzy dojeżdżają we wskazane miejsce w preferowanej przez klienta porze – oferujemy zajęcia rano, w ciągu dnia oraz wieczorami. Rozpiętość dostępnych terminów jest duża – istnieje możliwość zapisania się na zajęcia od poniedziałku do soboty.

do
20km
60
minut
płatne
dodatkowo

Korepetycje niemiecki

W naszej szkole czekają na Ciebie korepetycje z niemieckiego, które doskonale przygotują Cię nie tylko do egzaminów czy testów, ale również i do życia! Dlatego też zaufaj Łosiem, gdzie nasi lektorzy zadbają abyś został prawdziwym poliglotą.

1-3
osoby
45
minut
60
minut

Zapisz się do Łosiem

Skorzystaj z naszego systemu rejestracji ActiveNow i zarejestruj się na bezpłatną lekcję testową już dziś.