Łosiem angielski logo

Gwarantujemy pierwszą lekcję ZAWSZE bezpłatną!

jezyk angielski opalenica
angielski korepetycje opalenica

FAQ - najczęstsze pytania

Łosiem FAQ

Pytania od rodziców i uczniów

Oto lista najczęściej zadawanych pytań dotyczących naszej szkoły Łosiem.

Język angielski - 55-65zł* / Język niemiecki - 55-65zł* / Matematyka - 60zł / Programowanie - 50-70zł* / Język polski 55-60zł / Chemia - 55zł / Fizyka - 55zł. *w zależności od stopnia zaawansowania. Jest to koszt jednej lekcji indywidualnej. Przy zajęciach grupowych cena za lekcję jest niższa o 10zł (2 osoby) lub 20zł (3 osoby).

W ciągu sekundy możemy przenieść się do hotelu, sklepu, taksówki, pociągu, terminala, restauracji i wielu, wielu innych miejsc. Dzięki naszym lekcjom z aplikacją Mondly możesz doświadczyć nauki poprzez realistyczne scenariusze, tak jakbyś był/była tam naprawdę! Imersja i autentyczne dialogi gwarantowane! Nauka w ekspresowym tempie, osiągająca nawet trzykrotnie szybsze postępy niż w tradycyjnych metodach, a wszystko to w harmonijnej atmosferze zabawy.

Większość lekcji trwa 45 minut (godzinę lekcyjną), ale na życzenie Kursanta prowadzimy także lekcje 30 i 60 minutowe.

Jesteśmy elastyczni. Oferujmey lekcje od godziny 7:00 rano do 21:00 od poniedziałku do soboty. Zapytaj nas o wolny termin.

Wyróżniają nas zdecydowanie zajęcia indywidualne, ale prowadzimy też zajęcia w grupach maksymalnie 3 osobowych.

Tak, ale tylko dla chętnych. Tradycyjna umowa obowiązuje od września do czerwca. W lipcu i sierpniu nasze grafiki ulegają zmianie, są elsastyczne, gdyż zaczynają się urlopy, zarówno naszych lektorów jak i uczniów.

Prowadzimy zajęcia stacjonarnie, jak i zarówno online. Stacjonarnie posiadamy kilka lokalizacji w Opalenicy i Grodzisku Wlkp. Ze względu na zapotrzebowanie, wkrótce też otwieramy placówkę w Nowym Tomyślu. Zajęcia online prowadzimy używając najpopularniejszych aplikacji takicj jak: Skype, Teem, Zoom, AnyDesk itp.

Wystarczy zarejestrować się w naszym systemie ActiveNow za pomocą linku zapisów na naszej stronie (na dole strony lub w przycisku "System Zarządzania Szkołą" w pasku menu) i zaakceptować umowę, a zostanie ona prawnie obowiązywać aż do momentu wypowiedzenia (miesięczne wypowiedzenie).

To normalne, że możecie mieć wątpliwości, czy dany lektor spełni Wasze oczekiwania, czy jego kompetencje są dla Was wymagające, czy lekcja będzie atrakcyjna. Stąz też przed podpisaniem umowy z naszą szkołą gwarantujemy zawsze pierwszą lekcję całkowicie bezpłątną. Dopiero po indywidualnej ocenie takiej lekcji testowej możecie sami zdecydować, czy chcecie się zapisać do naszej szkoły.

Staramy się funkcjonować jak prywatna, ale kreatywna i innowacyjna szkoła. Doświadczenie podpowiada nam, że najlepsze efekty nasi uczniowie osiągają dzięki regularnym zajęciom. Stąd też umowę podpisujemy z reguły na dany rok szkolny od września do czerwca następnego roku włącznie. Zajęcia w lipcu oraz sierpniu prowadzimy dla chętnych.

Jest to okres jednego miesiąca. Wystarczy, że zgłosisz rezygnację poprzez email, system ActiveNow lub telefonicznie.

Tak, należy zapłacić za cały miesiąc z góry, kwartał lub rok. Dobrze, ale co jeśli zachoruję, mam zaplanowany wyjazd? W przyrodzie nic nie ginie :-) Jeśli zgłosisz swoją nieobecność do dnia poprzedniego do godziny 16, taka lekcja przechodzi do odrobienia. Wystarczy, że umówisz się ze swoim lektorem na lekcje w późniejszym terminie, lub przełożycie ją po prostu na inną godzinę. Lekcja odwołana do godziny 16 będzie widnieć w systemie do momentu jej odrobienia. Zarówno Ty jak i nauczyciel będziecie ją widzieć.

Nie, wystarczy, że zgłosisz swoją nieobecność do dnia poprzedniego do godziny 16. Wtedy taka lekcja przejdzie w systemie "do odrobienia". Będzie tam widnieć do momentu aż umówicie się z nauczycielem na inny termin.

Tak! :-) Gwarantujemy zawsze pierwszą lekcję bezpłatną. Dodatkowo dorzucamy także bezpłątną lekcję dla każdej osoby, która nas poleci swoim znajomym. Jeśli ktoś zapisze się do naszej szkoły, Wy otrzymujecie bezpłatną lekcję w zamian. Uczciwy deal.

Tak, mamy przygotowany graficznie ładny szablon, gdzie wystawiamy imienne certyfikaty z naszym podpisem i logo. Istnieje możliwość wpisania aktualnego poziomu ucznia.

Nasz system sam wyklucza wszystkie dni wolne od pracy oraz święta. Dla przykładu; jeśli na przykład mamy zajęcia we wtorki w marcu (4 lekcje - nie mamy żadnych świąt) to w grudniu takich lekcji może być mniej (3 wtorki) i wtedy faktura zostanie automatycznie umniejszona.

Zapisz się do Łosiem

Skorzystaj z naszego systemu rejestracji ActiveNow i zarejestruj się na bezpłatną lekcję testową już dziś.