Łosiem angielski logo

Gwarantujemy pierwszą lekcję ZAWSZE bezpłatną!

jezyk angielski opalenica
angielski korepetycje opalenica

Programowanie dla młodych

Łosiem Kodowanie
jezyk angielski grodzisk wlkp
angielski korepetycje grodzisk wielkopolski
jezyk angielski korepetycje opalenica
jezyk angielski grodzisk wielkopolski

Dlaczego akurat Łosiem?

Zapraszamy do naszej szkoły programowania, gdzie odkryjesz niezwykły świat kodowania i rozwiniemy Twoje umiejętności w tworzeniu oprogramowania!

Na naszych zajęciach czeka na Ciebie wiele ekscytujących projektów. Razem będziemy tworzyć gry komputerowe, aplikacje mobilne, stronki internetowe, a nawet budować własne projekty z wykorzystaniem sztucznej inteligencji. Dużo eksperymentujemy i rozwijamy kreatywność.

angielski losiem tomasz bloch
Tomasz Bloch
Założyciel
Na rynku
10 lat
Cena
od 50 zł brutto

Poznaj naszą ofertę

Przygotowaliśmy programy dopasowane do różnych grup wiekowych i poziomów zaawansowania.

Scottie Go!

Wizualne środowisko programowania oraz język programowania przyjazny i interesujący dla dzieci i młodzieży, co w połączeniu z niesamowitymi przygodami, łamigłówkami i barwnymi bohaterami pozwala na rozpoczęcie przygody z programowaniem już od najmłodszych lat.

4-8
lat
30
minut
45
minut

Tworzenie gier

Oferujemy niezwykłe możliwości nauki tworzenia gier, które pozwolą Wam stać się twórcami własnych wirtualnych światów. Stworzymy własną przygodę, rozwiąrzemy wiele zagadek, będziemy projektować postacie, poziomy, implementować logikę gry i dostosowywać jej wygląd i dźwięki. Przyjdźcie i doświadczcie niezwykłej przygody kodowania gier w naszej szkole.

wiek
dowolny
zajęcia
zdalne
zajęcia
stacjonarne

Pixblocks

Przygotuj Twoje dziecko na wyzwania przyszłego rynku pracy. Nie zapominamy o dobrej zabawie i przyjaznej atmosferze, które najlepiej sprzyjają przyswajaniu wiedzy. Metodyka PixBlocks jest zgodna z wyznaczonymi kierunkami realizacji polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2023/2024.

7-16
lat
45
minut
60
minut

Strony internetowe

Nasza szkoła oferuje unikalne kursy tworzenia stron www, które dostosowane są do Waszych potrzeb i umiejętności. Zapewniamy program nauczania, który pozwoli Wam zdobyć solidne fundamenty w projektowaniu responsywnych i atrakcyjnych stron internetowych, z wykorzystaniem najnowszych technologii webowych, takich jak HTML, CSS, JavaScript.

10-19
lat
45
minut
60
minut

Scratch

Scratch to największa na świecie społeczność dzieci - programistów. Aplikacja, która pozwala dzieciom tworzyć wirtualne historie, gry i animacje. Scratch promuje myślenie obliczeniowe i umiejętności rozwiązywania problemów; twórczą naukę, wyrażanie siebie i kolaborację.

5-12
lat
45
minut
60
minut

Code Academy

Platforma internetowa, która koncentruje się na nauczeniu programowania poprzez konkretne przykłady tworzenia i rozwoju aplikacji. Każdy z naszych uczniów otrzymuje w swojej przeglądarce emulator kompletnego środowiska programistycznegoo określanego mianem Codelearn Playground (plac zabaw do tworzenia programów).

10-19
lat
45
minut
60
minut

Zapisz się do Łosiem

Skorzystaj z naszego systemu rejestracji ActiveNow i zarejestruj się na bezpłatną lekcję testową już dziś.