Łosiem angielski logo

Gwarantujemy pierwszą lekcję ZAWSZE bezpłatną!

jezyk angielski opalenica
angielski korepetycje opalenica

Język angielski - korepetycje

Łosiem Angielski
jezyk angielski grodzisk wlkp
angielski korepetycje grodzisk wielkopolski
jezyk angielski korepetycje opalenica
jezyk angielski grodzisk wielkopolski

Dlaczego akurat Łosiem?

Wykorzystujemy nowoczesne metody nauczania, które sprawiają, że nauka języka angielskiego jest ciekawa i angażująca. Korzystamy z interaktywnych materiałów edukacyjnych, gier językowych i technologii, które ułatwiają zapamiętywanie nowego słownictwa.

Praktyka, praktyka i praktyka... Angażujemy uczniów w autentyczne dialogi, rozmowy i sytuacje, które pomagają w rzeczywistym zastosowaniu języka angielskiego w codziennych sytuacjach.

angielski losiem tomasz bloch
Tomasz Bloch
Założyciel
Na rynku
10 lat
Cena
od 55 zł brutto

Poznaj naszą ofertę

Przygotowaliśmy programy dopasowane do różnych grup wiekowych i poziomów zaawansowania.

Maluszki i dzieci

Uczymy dzieci już od przedszkolnego wieku wykorzystując liczne zabawy, interakcje, gry multimedialne oraz planszowe. Bawimy się wspólnie komunikując się tylko i wyłącznie w języku angielskim.

2-6
lat
30
minut
45
minut

Młodzież szkolna

Przygotowujemy młodzież szkolną do egzaminów w ósmej klasie. Wykonujemy wspólnie zadania domowe. Ze zrozumieniem i w logiczny sposób tłumaczymy gramatykę szkolną w oparciu o praktyczne przykłady.

7-14
lat
45
minut
60
minut

Angielski w VR

W ciągu sekundy możemy przenieść się do hotelu, sklepu, taksówki, pociągu, terminala, restauracji i wielu, wielu innych miejsc. Realistyczne scenariusze, tak jakbyś był/była tam naprawdę! Imersja i autentyczne dialogi gwarantowane! Trzykrotnie szybsze postępy niż w tradycyjnych metodach.

1
osoba
45
minut
VR
Mondly

Firmy i pracownicy

Prowadzimy zajęcia językowe w korporacjach, małych i średnich firmach oraz instytucjach państwowych. Dla pracowników wykonujemy kursy podnoszące kompetencje w każdej branży, gdyż terminologia techniczna nie jest nam obca.

45
minut
lekcje
zdalne
lekcje
stacjonarne

Osoby dorosłe

Chcesz rozszerzyć swoje kwalifikacje językowe w mowie lub piśmie? Wyjechać za granicę do pracy, lub na wakacje, a Twój angielski nie jest na tyle dobry jak czujesz? Skorzystaj z naszych kursów stacjonarnych lub online.

wiek
dowolny
zajęcia
zdalne
zajęcia
stacjonarne

Dla podróżujących

Jesteś ciągle w podróży? Nie masz czasu przyjechać na stacjonarne lekcje? Skorzystaj z metody nauczania przez Skype. Wygodny, przyjemny i bardzo skuteczny sposób na podniesienie kompetencji językowych oraz przełamanie bariery mówienia.

Online
Skype, Meet
45
minut
60
minut

Grupy

Naszym atutem są lekcje indywidualne, natomiast dla chętnych prowadzimy też lekcje w grupach, co świetnie sprzyja interakcji z innymi kursantami. Dysponujemy większą salką, a grupy dobieramy w zależności od umiejętności.

2-3
osobowe
45
minut
45
minut

Dojazd do klienta

Nasi lektorzy dojeżdżają we wskazane miejsce w preferowanej przez klienta porze – oferujemy zajęcia rano, w ciągu dnia oraz wieczorami. Rozpiętość dostępnych terminów jest duża – istnieje możliwość zapisania się na zajęcia od poniedziałku do niedzieli.

do
20km
60
minut
płatne
dodatkowo

Licealiści i studenci

Z nami bez problemu zdasz maturę (podstawową i rozszerzoną) oraz egzaminy na studiach. Uczymy pisać teksty jak emaile, rozprawki itp. Jak i stawiamy nacisk na mówienie, poprzez rozmowy sterowane.

15-25
lat
45
minut
60
minut

Zapisz się do Łosiem

Skorzystaj z naszego systemu rejestracji ActiveNow i zarejestruj się na bezpłatną lekcję testową już dziś.