Łosiem angielski logo

Gwarantujemy pierwszą lekcję ZAWSZE bezpłatną!

jezyk angielski opalenica
angielski korepetycje opalenica

Matematyka - korepetycje

Łosiem Matematyka
jezyk angielski grodzisk wlkp
matematyka korepetycje grodzisk wielkopolski
jezyk angielski korepetycje opalenica
jezyk angielski grodzisk wielkopolski

Dlaczego akurat Łosiem?

Przyłączając się do naszej szkoły, zyskasz nie tylko solidne fundamenty matematyczne, ale także rozbudujesz swoje umiejętności logicznego myślenia, rozwiązywania problemów i podejścia analitycznego.

Nasze zajęcia są interaktywne, pełne praktycznych zadań i ciekawych przykładów, które sprawią, że matematyka stanie się dla Ciebie fascynującą przygodą. Oferujemy korepetycje dla uczniów szkół podstawowych i średnich (w tym egzaminy maturalne i ósmoklasisty).

angielski losiem tomasz bloch
Tomasz Bloch
Założyciel
Na rynku
10 lat
Cena
od 60 zł brutto

Poznaj naszą ofertę

Przygotowaliśmy programy dopasowane do różnych grup wiekowych i poziomów zaawansowania.

Dzieci

Na zajęciach w naszej szkole czeka na Was wiele niesamowitych przygód matematycznych. Razem będziemy rozwiązywać zagadki, łamać liczbowe kody i odkrywać fascynujące właściwości liczb. Nasze lekcje są pełne interakcji, gier i zabaw, które sprawią, że matematyka stanie się dla Was czymś przyjemnym i pasjonującym.

2-6
lat
30
minut
45
minut

Młodzież szkolna

W naszej szkole wiemy, jak ważny jest egzamin ósmoklasisty i jak wiele obaw może Wam towarzyszyć. Dlatego oferujemy specjalnie przygotowany program nauczania, który zapewni Wam pełne wsparcie i przygotowanie do tego ważnego egzaminu. Pomożemy Wam zrozumieć trudne zagadnienia i nauczymy efektywnych strategii rozwiązywania zadań.

7-15
lat
45
minut
60
minut

Szkoła średnia i technikum

Czy jesteście gotowi na wyzwanie, jakim jest matura z matematyki? Nasi doświadczeni nauczyciele przygotują Was w pełni do tego ważnego egzaminu i pomogą osiągnąć świetne wyniki! Oferujemy praktyczne testy, przykładowe arkusze maturalne i dodatkowe materiały, które pomogą Wam opanować wszystkie niezbędne umiejętności.

16-20
lat
45
minut
60
minut

Zapisz się do Łosiem

Skorzystaj z naszego systemu rejestracji ActiveNow i zarejestruj się na bezpłatną lekcję testową już dziś.